APLIKACE TN.CZ
Domácí

Nákupní šílenství. Stovky lidí v Ostravě čekaly na otevření nové prodejny Lidlu

Nákupní šílenství. Stovky lidí v Ostravě čekaly na otevření nové prodejny Lidlu
Lidl | Zdroj: Profimedia, úprava TN.cz

Společnost Lidl před časem lákala zákazníky na novou prodejnu s výrazně zlevněnými výrobky. Otevřela se v pondělí ráno v Ostravě a tento moment si nenechaly ujít stovky lidí. Někteří se chtěli dostat dovnitř jako první, a tak neváhali před dveřmi obchodu v areálu Outlet Arena Moravia čekat už od nočních hodin.

Nebývalý zájem lidí doprovázelo pondělní otevření outletové prodejny Lidl v Ostravě. Venku čekaly stovky lidí. Obrovský boj byl o nákupní vozíky, jejich počet byl totiž v den zahájení prodeje omezený. Nouze tak nebyla o menší strkanice a slovní výměny názorů. Zájem byl tak obrovský, že na pořádek musela dohlížet i policie.

Lidé brali vše, ale zřejmě nejrychleji v současném předjarním období mizelo z regálů domácí nářadí, mimo jiné vrtačky, brusky nebo sekačky. Lidé ale ve velkém brali i různé domácí potřeby nebo hračky.  

Související obsah

Do ostravského outletu přijeli v pondělí nejen z celého regionu, ale mezi zákazníky byla slyšet i polština.

​„Outletový koncept vnímáme jako smysluplný doplněk naší standardní sítě prodejen. Umožňuje nám efektivně pracovat se skladovými zásobami a zároveň zákazníkům nabídnout atraktivní ceny u vybraných produktů,“ řekl před pár dny jednatel společnosti Lidl Česká republika Petr Krula. 

Ostravská prodejna navazuje na zdařilý provoz outletů v Praze a Olomouci, které mezičasem zavřely. Když ale byly otevřené, doprovázel je obrovský zájem lidí. Například ten pražský v průměru navštívilo až deset tisíc zákazníků týdně.

Podívejte se, jak to v pražské pobočce vypadalo pár dní po otevření (1/2025):

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz