V pátečním slosování Eurojackpotu padl jackpot, který mírně přesáhl 87 milionů eur (asi 2,1 miliardy korun). Slavit může šťastlivec z německého Severního Porýní-Vestfálska. Dva čeští soutěžící vyhráli 90 564 korun.
V Eurojackpotu padla v pátek v prvním slosování jediná výhra. Tu si díky číslům 17, 25, 35, 39, 41 a dvěma euročíslům 5 a 9 odnese neznámý člověk z německého Severního Porýní-Vestfálska, informoval web PRESSEPORTAL.
Šťastlivec z Německa tak dostane 87 264 546 eur a 90 centů. Další tři hráči z Německa a po jednom z Estonska a Švédska uspěli ve druhém slosování a dostanou přes 480 tisíc eur (asi 11,6 milionu korun). Ve třetím slosování získají dva lidé z Německa a jeden z Islandu mírně přes 452 tisíc eur (asi 11 milionů korun). Dva Češi získali v pátečním Eurojackpotu 90 564 korun, vyplývá z údajů na webu.
Němci bývají v této loterii nejúspěšnější, upozornil web tnlive.sk. Hráči ze země vyhráli jackpot 97krát. To je více než všechny ostatní země dohromady.
V květnu uspěl v loterii neznámý Čech. Ten vyhrál v přepočtu dokonce 2,911 miliardy korun.
Loterie pátrá po neznámém šťastlivci. Vyhrál skoro 1,5 miliardy, ale nehlásí se (18/6/2026):
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz