Zpěváka Pepu Vojtka už lidé na prknech divadla neuvidí. Rozhodl se totiž věnovat naplno pouze zpěvu a s muzikály prý končí.
Rockovou legendu Josefa Vojtka zná většina lidí jakožto frontmana populární kapely Kabát. Ještě donedávna býval ale i neodmyslitelnou součástí muzikálových scén. S tím je teď konec.
Že se v muzikálech rozhodl už neúčinkovat, potvrdil Blesku. „Ano, je to tak,“ napsal redakci. Jestli se jedná jen o dočasnou pauzu, nebo doživotní rozhodnutí, však neprozradil.
Vojtek se nyní rozhodl naplno věnovat zpěvu. Nadále pokračuje v koncertování s kapelou Kabát a nedávno oznámil sólové turné s projektem Muzikály Josefa Vojtka. Tam si diváci budou moct alespoň poslechnout písně z představení, ve kterých oblíbený zpěvák účinkoval, a zavzpomínat na jeho muzikálovou éru.
Ta byla rozhodně bohatá. Na muzikálové scéně se Vojtek objevoval asi 30 let. Jeho prvním muzikálem byl Krysař, kde hrál od roku 1996. Následovaly Tři mušketýři, Golem nebo Dracula. Celkem ztvárnil okolo 20 postav. Za titulní roli v muzikálu Mefisto si dokonce odnesl Cenu Thálie.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz