APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Stanice metra Kobylisy byla plná dýmu! Zasahovali hasiči

Stanice metra Kobylisy byla několik hodin uzavřena, na místě zasahovali hasiči. Podle informací na webu pražského dopravního podniku začaly eskalátory hořet a prostory byly plné kouře. Vlaky metra stanicí projížděly, cestující měloi vstupovat a vystupovat ve stanicích Ládví nebo Nádraží Holešovice.

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz