APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Pražané mohou slavit, do dalších třech stanic metra se rozšířil signál

Ve stanicích metra Staroměstská, Florenc (na trase B) a Palmovka mohou cestující nově chytit LTE síť. Rozšíření signálu oznámil na svém facebookovém profilu primátor Prahy Zdeněk Hřib (Piráti). "Příští týden bude následovat Malostranská a do konce července Hradčanská a Dejvická. Takže to už bude celá linka A od Nemocnice Motol po Muzeum," potěšil Pražany dobrou zprávou Hřib.

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz