APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Počet obětí koronaviru v USA přesáhl půl milionu

Prezident Biden v pondělí uctil minutou ticha a slavnostním zapálením svíčky památku obětí koronaviru, který si v USA vyžádal už více než půl milionu životů. "Dnešní den představuje opravdu ponurý, srdcervoucí milník. 500 071 mrtvých. Je to více Američanů, kteří zemřeli během jednoho roku v této pandemii, než za první a druhé světové války a války ve Vietnamu dohromady," řekl Biden.

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz