APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Ministerstvo školství oznámilo, kdy začne registrace učitelů k očkování

Ministerstvo školství oznámilo, že poslalo školám informace k očkování pedagogických pracovníků. Registrace k očkování by podle něj mohla začít už v sobotu 27. února. Další etapa by měla následovat zhruba za tři týdny. Učitelé by měli být očkování hned po lidech s nejvyšší prioritou, jako jsou zdravotníci a nejstarší občané.

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz