APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Izrael obvinil z útoku na ropný tanker se dvěma mrtvými Írán

Izraelský ministr zahraničí Yair Lapid obvinil ze čtvrtečního útoku na ropný tanker v Arabském moři Írán. Plavidlo provozuje společnost izraelského miliardáře a bylo napadeno v mezinárodních vodách poblíž Ománu. Zaútočil na něj údajně takzvaný sebevražedný dron. Zahynuli dva námořníci, Brit a Rumun. V regionu roste napětí v souvislosti se zatím neúspěšnými jednáními o omezení íránského jaderného programu. Írán se k obvinění nevyjádřil.

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz