Zpravodajství

Gába Al Dhábba má psí lásku

Gába Al Dhábba má psí lásku

Bronzová SuperStar druhé řady soutěže, Gabriela Al Dhábba, je tak trochu psí máma. Její pejsek Čert s ní jezdí dokonce po koncertech a ona s ním tráví i většinu volného času. Bere ho na procházky i na posezení s přáteli.

Problémy se psí výchovou Gábu netrápí. "Umí reagovat na dva povely: Sedni! a Máš mě rád? Když se ho zeptám, jestli mě má rád, dá mi pusu," říká s úsměvem. "Je to takový muzikantský pes. Když přijedeme na festival, otevřou se dveře tranzitu, on vyběhne a pobíhá kolem a já nějakou dobu vůbec nevím, kde je. Pak dohrajeme koncert a on při poslední písničce vyběhne na pódium. Zezačátku jsem o něj měla strach, ale teď už vím, že když mu ukážu, že u mě má zázemí, tak se vrátí," pokračuje.

Se svým kamarádem tráví Gába hodně času na procházkách. Podzimní počasí je pro ni jako stvořené, i když spousta lidí právě toto období příliš nemusí. "Myslím si, že podzimní deprese jsou spíš taková tradice. Já mám jaro a podzim nejradši. Ale je vlastně pravda, že v posledních letech jaro a podzim skoro nejsou, takže možná tenhle fakt trochu depresivní je," uvažuje. 

Zpěvačka se v létě rozešla se svým přítelem a kolegou ze SuperStar Petrem Bende a obratem jej vyměnila za o deset let staršího kytaristu ze své skupiny Davida Pavlíka. S realtiou se již smířil i Petr Bende a v posledních dnech bývá viděn také s novou přítelkyní.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz