Zpravodajství

Gába Al Dhábba má psí lásku

Gába Al Dhábba má psí lásku

Bronzová SuperStar druhé řady soutěže, Gabriela Al Dhábba, je tak trochu psí máma. Její pejsek Čert s ní jezdí dokonce po koncertech a ona s ním tráví i většinu volného času. Bere ho na procházky i na posezení s přáteli.

Problémy se psí výchovou Gábu netrápí. "Umí reagovat na dva povely: Sedni! a Máš mě rád? Když se ho zeptám, jestli mě má rád, dá mi pusu," říká s úsměvem. "Je to takový muzikantský pes. Když přijedeme na festival, otevřou se dveře tranzitu, on vyběhne a pobíhá kolem a já nějakou dobu vůbec nevím, kde je. Pak dohrajeme koncert a on při poslední písničce vyběhne na pódium. Zezačátku jsem o něj měla strach, ale teď už vím, že když mu ukážu, že u mě má zázemí, tak se vrátí," pokračuje.

Se svým kamarádem tráví Gába hodně času na procházkách. Podzimní počasí je pro ni jako stvořené, i když spousta lidí právě toto období příliš nemusí. "Myslím si, že podzimní deprese jsou spíš taková tradice. Já mám jaro a podzim nejradši. Ale je vlastně pravda, že v posledních letech jaro a podzim skoro nejsou, takže možná tenhle fakt trochu depresivní je," uvažuje. 

Zpěvačka se v létě rozešla se svým přítelem a kolegou ze SuperStar Petrem Bende a obratem jej vyměnila za o deset let staršího kytaristu ze své skupiny Davida Pavlíka. S realtiou se již smířil i Petr Bende a v posledních dnech bývá viděn také s novou přítelkyní.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz