Zpravodajství

Borata napadl chodec

Borata napadl chodec
Zdroj: Korzo

Britský komik Sacha Baron Cohen, představitel fiktivního kazašského reportéra ve veleúspěšném filmu Borat, byl v New Yorku napaden. Jeden muž podle britského listu The Sun neunesl jeho legrácky. Útěchou snad herci může být, že Borat byl o minulém víkendu nejnavštěvovanějším snímkem v amerických kinech.

Cohen prý zastavil na ulici náhodného chodce a začal na jeho účet žertovat. "Líbí se mi vaše oblečení. Je dobré! Můžu si ho prosím koupit? Chci se s ním milovat," děl údajně herec. Terč jeho legrace to však neocenil a Cohena několikrát udeřil do obličeje.

"Sacha si nemohl odpustit hrát coby Borat idiota, ale vybral si špatnou
osobu," citoval deník jednoho hercova přítele. Chodec si podle něj nejspíš myslel, že na něj dotírá jakási labilní osoba, a tak ji praštil.

"Sacha měl štěstí, že nebyl zbitý víc," dodal přítel. Komik byl prý v šoku, ale neutrpěl žádnou vážnější újmu na zdraví. Do české distribuce přijde Borat 23. listopadu s podtitulem Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz