Zpravodajství

Nejlépe placené rumunské zpěvačce jsou čtyři roky

Čtyřletá Cleopatra Stratanová je v současnosti nejlépe placenou umělkyní v Rumunsku. Tato mladinká zpěvačka bere za minutu svého představení 300 eur (téměř 8500 Kč), což v balkánské zemi představuje průměrný měsíční plat.

Cleopatřina hvězda začala prudce stoupat vzhůru letos v létě, kdy pro 400 diváků uspořádala dvouhodinový koncert. Za každou ze svých písní včetně těch, které jsou zahrnuty do nějakého představení, dostává tisíc eur, což znamená zhruba 300 eur za minutu, vypočítal rumunský deník Libertatea.

Dívka, která doprovází svůj jedinečný hlas vypracovaným scénickým pohybem, nedávno vydala svůj první singl Ghita, jenž v Rumunsku dosáhl rekordního prodeje a stal se rovněž melodií nejvíce stahovanou z internetu.

Cleopatra by se také mohla dostat do Guinnessovy knihy rekordů jako
nejmladší sólistka, která vydala své album, zpívá a sama uskutečnila dvouhodinový koncert. Její otec, zpěvák Pavel Stratan zřejmě o zapsání své dcerky do Guinnessovy knihy redakci požádá.
Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden kvůli krizi s kojeneckou výživou použil zákon z války

Americký prezident Joe Biden kvůli nedostatku kojenecké výživy uplatnil zákon o obranné výrobě vzniklý za korejské války v roce 1950. Umožňuje nařídit firmám výrobu nezbytnou pro bezpečnost USA. Zároveň povolil armádě najímat civilní letadla pro dopravu kojenecké výživy ze zahraničí. Kritický nedostatek dětské výživy způsobilo únorové uzavření největší továrny v zemi kvůli dvěma podezřelým úmrtím kojenců na bakteriální infekci.

Píše se na Deník.cz