Zpravodajství

Do Roxy míří Lety mimo

Do Roxy míří Lety mimo

Kapela Lety mimo se rozlétla na turné ke své novinkové desce Elektra. V rámci svého podzimního koncertního programu vystoupí v pondělí 27.11.2006 v pražském klubu Roxy. spolu s elektronickými mágy, skupinou Love Gangsters.

Lety mimo připravují nový videoklip na skladbu Monoskop, z aktuálního alba Elektra, jehož ztvárnění na sebe vzala skupina studentů Zlínské filmové školy. Dokončen by měl být koncem listopadu.

LIVE_STREAM

Elektra je v pořadí již čtvrté jejich album, nahrané sice v nové, ale již prověřené sestavě Cvanc (Miroslav Cvanciger) - kytara, Looky (Lukáš Klofec) - basa a zpěv, Maštěnka (Lukáš Fuchs) - bicí.

Další koncerty se můžete těšit:
16.11.2006 - Kralupy nad Vltavou - Ponorka
18.11.2006 - Přeštice u Plzně - HC Nucený Výsek
24.11.2006 - Klánovice - Blafl Pes
27.11.2006 - Praha - Roxy
2.12.2002 - Kovářov - KD
9.12.2006 - České Budějovice - Martys klub
15.12.2006 - Nová Paka - Sekec Mazec
21.12.2006 - Brno - Faval

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA úspěšně testovaly hypersonické zbraně, tvrdí americké letectvo

Americké letectvo v pondělí oznámilo úspěšně provedený test hypersonické zbraně. Ta měla letět až pětinásobnou rychlostí zvuku. Uvedla to agentura Reuters. Test provedlo letectvo v sobotu na pobřeží jižní Kalifornie. USA není jediným státem, který hypersonické zbraně testuje či používá. Rusko je použilo ve válce na Ukrajině. Podle tvrzení USA má hypersonické zbraně testovat i Čína, ta to však popírá.

Krátká zpráva

Severní Korea mobilizuje armádu a zintenzivňuje trasování

Severní Korea musela mobilizovat armádu, aby zajistila distribuci léků na covid a nasadila více než 10 000 zdravotnických pracovníků, aby pomohli s trasováním nakažených, informuje Reuters s odkazem na státní média KCNA. V zemi vypukla epidemie covidu-19, kterou potvrdila teprve minulý týden, což vyvolává obavy z velké krize kvůli nedostatku vakcín a odpovídající zdravotnické infrastruktuře. Ústředí státní nouzové epidemické prevence hlásilo dalších 269 510 lidí s příznaky horečky, čímž se celkový počet zvýšil na 1 483 060, zatímco počet obětí vzrostl od pondělního večera na 56, uvedla KCNA.

Krátká zpráva

USA souhlasí se zmírněním sankcí vůči Kubě z Trumpovy éry

Američtí představitelé oznámili plány na zmírnění tvrdých sankcí uvalených na Kubu bývalým prezidentem Donaldem Trumpem. Nová opatření schválená Bidenovou administrativou budou zahrnovat rozšíření amerických konzulárních služeb na Kubě, zrychlení udělování amerických víz pro Kubánce a zrušení stropu pro posílání finančních prostředků posílaných migranty v USA rodinným příslušníkům na Kubě, který dříve nesměl přesáhnout 1 000 dolarů jednou za tři měsíce.

Píše se na Deník.cz