Zpravodajství

Stoletý stařec a devatenáctiletá dívka si řekli ano

Věkový rozdíl 81 let nemusí být překážkou pro navázání partnerského vztahu. Přesně takový pár se totiž nedávno oženil a plánují spolu dokonce i děti. Muži je sto let, dívce pouhých devatenáct.

Ke kuriózní svatbě došlo v Saúdské Arábii. Muž se rozhodl, že si ke svým stým narozeninám nadělí dárek v podobě svatby s mladičkou dívkou. Vše proběhlo podle jeho přání a svatba se skutečně odehrála.

Na svatební veselce se muž svěřil, že si hodlá pořídit ještě několik potomků. „Mužná síla" ho prý stále ještě neopustila. Cítí se být naprosto ve formě. A to díky dietě, kterou dodržuje již několik desítek let. O svatbě informuje internetový server Spiegel Online. Vyjádření nevěsty se nepodařilo získat.


 

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden kvůli krizi s kojeneckou výživou použil zákon z války

Americký prezident Joe Biden kvůli nedostatku kojenecké výživy uplatnil zákon o obranné výrobě vzniklý za korejské války v roce 1950. Umožňuje nařídit firmám výrobu nezbytnou pro bezpečnost USA. Zároveň povolil armádě najímat civilní letadla pro dopravu kojenecké výživy ze zahraničí. Kritický nedostatek dětské výživy způsobilo únorové uzavření největší továrny v zemi kvůli dvěma podezřelým úmrtím kojenců na bakteriální infekci.

Píše se na Deník.cz