Zpravodajství

Pojišťovna štěstí přišla o herce

Pojišťovna štěstí přišla o herce
Zdroj: TV Nova

Populární „novácký“ seriál zastihla smutná událost. V minulých dnech zemřel hlavní zvířecí protagonista, kterého jste z Pojišťovny štěstí znali jako Breta. Ve svém skutečném životě se jmenoval Sagar. Bylo mu šest psích let a podlehl leukémii.

V roli Breta se Sagar objevoval až téměř do konce druhé řady seriálu. Pak se jeho stav natolik zhoršil, že vystupovat vůbec nemohl. Svůj boj se zákeřnou nemocí prohrál. Život mu neprodloužila ani chemoterapie.

Sagara jste kromě Pojišťovny štěstí mohli vidět i ve filmech Kousek nebe, Kouzelné křesadlo či v seriálu Černí andělé. Když se zadařilo, stihl za rok natočit třeba až osm desítek titulů.

Produkci Pojišťovny čekal opravdu těžký úkol. Najít za Sagara vhodného náhradníka. Štěstí jim však přálo a za nedlouho sehnali tříletého Archieho, který je k nerozeznání od Sagara. Dokonce ani sami herci s Petrem Nárožným, coby seriálovým páníčkem Breta, v čele rozdíl nepoznali...

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Německem otřásá skandál. EU volá po sankcích proti bývalému kancléři

Bývalý německý kancléř Gerhard Schröder se zřejmě brzy objeví na sankčním seznamu Evropské unie v souvislosti s válkou na Ukrajině. Požadavek se ozývá z Evropského parlamentu. Důvodem jsou silné vazby, které Schröder má na Rusko a jeho prezidenta Vladimira Putina. Zřejmě i z tohoto důvodu přišel o některé finanční výhody, které doposud měl. Spolkový sněm mu vzal všechny výhody s výjimkou renty a osobní ochranky.

Píše se na Deník.cz