Zpravodajství

Víme, která osobnost má pozemek na Měsíci!

Lunární ambasáda prodávající pozemky na měsíci funguje ve Spojených státech už dvacet šest let a dalších je po světě nepočítaně. Jedna taková vznikla i u nás a hned je o ní velký zájem. Vždyť kousek měsíce vlastní třeba Nicole Kidman, několik prezidentů a manžel naší ranní moderátorky Moniky Valentové.


Mít krásný výhled na moře, na měsíc, to je dnes vcelku snadno dostupné přání. Ale dívat se na zeměkouli, to už je oříšek. Ačkoli i to  si již můžete splnit.

Lunární ambasáda, jejíž pobočky už léta fungují po celém světě, dorazila do naší republiky. Svůj úřad má na pražských Vinohradech a prodává pozemky na Měsíci. 

Pár hektarů můžete zakoupit své rodině, přátelům a známým klidně už k letošním Vánocům. Jistě budete originální. Pozemek na našem bílém satelitu má více jak dvacet Čechů a jedním z nich je i manžel moderátorky Snídaně s Novou Moniky Valentové Martin Veselovský. Ten dostal pár hekrarů od zámých ke svým třicátým narozeninám.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz