Zpravodajství

Beatles znovu ožívají

Beatles znovu ožívají

Ačkoli jsou již dva členové Beatles po smrti vychází této nejpopulárnější kapele světa nové album nazvané Love. Uspokojení se kromě uší dostane také vaším zrakům. Vedle CD vychází také stejnojmenné DVD.

20. listopadu se na pultech hudebnin objeví album Love. Absolutní novinkou je jeho zvukový formát. Poprvé uslyšíte nahrávku od Beatles ve stereo a 5.1 verzi. Bude to první album Beatles v tomto formátu. Stereo CD bude obsahovat 78 minut hudby. DVD surround verze na DVD bude mírně rozšířená s 81 minutami hudby. Žádný video záznam však obsahovat nebude. Jde tu pouze a jenom o zvuk. Beatles vás zkrátka obklopí.

Legendární producent Beatles sir George Martin a jeho syn Giles Martin byli požádání zbývajícími Brouky Ringem a Paulem, jakož i Yoko Ono Lennonovou a Olivií Harrisonovou, aby z původních nahrávek vytvořili experimentální mixy pro projekt Cirque du Solil. Martinové využili veškerý archiv Beatles k tomu, aby vzniklo LOVE. Výsledkem je bezprecedentní přístup k hudbě. Sir George a Giles vytvořili s pomocí originálních pásků ve studiích Abbey road unikátní zvukový obraz.

"Tohle album navrací Beatles znovu dohromady, protože nájednou je tu zase John a George se mnou a s Ringem," říká Paul McCartney. "Je to něco jako zázrak."

Na CD a DVD "LOVE" samozřejmě nemohou chybět skladby jako Help!, Yesterday či Strawberry Fields Forever. Co píseň, to hit. A takovýchto pecek je na albu Love celkem šestadvacet!

Teď již víte, co si přát pod stromeček...

EMI

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz