Zpravodajství

Eva Aichmajerová se bude učit kubánské tance

Eva Aichmajerová se bude učit kubánské tance
Zdroj: Korzo

Módní návrhářka Martina Nevařilová si letos pro svou novou kolekci podzim/zima s názvem Cuba Libre vybrala moderátorku a fotomodelku Evu Aichmajerovou (28). Eva je totiž velkou milovnicí kubánské hudby a tanců.

"Kdysi jsem dokonce tančila závodně, ale vždycky jsem na každé soutěži skončila poslední," konstatuje Eva Aichmajerová. "Bylo to mezi mými osmi a třinácti lety. Tak jsem skončila, alespoň jsem ještě nějaký čas trénovala malé děti, ale pak jsem měla jiné zájmy. Přesto dodnes tancování hrozně miluji," směje se. "Na té přehlídce to tedy možná vypadalo, že mám latinskoamerické rytmy perfektně zmáklé, ale nebylo to tak."

Eva se tváří kolekce Martiny Nevařilové stala vlastně úplnou náhodou. Za všechno mohl jejich společný známý.

"Na přehlídce Martiny Nevařilové jsem se byla podívat už minulý rok, kdy byla tváří značky herečka Mahulena Bočanová. A tenhle rok si na mě Martina vzpomněla, protože dělala kubánskou kolekci a potřebovala někoho, kdo vypadá exoticky, ale zároveň byl i trochu známý.já. Měla jsem z té nabídky samozřejmě velkou radost."

Eva se při této příležitosti seznámila i člověkem, který ji velmi zaujal.

"Je to kubánský tanečník Juan Carlos, který se kromě tance zabývá i modelingem. Domluvili jsme se, že k němu čas od času zajdu na hodinu tance. Pravidelně bych to asi nezvládala, na to nemám ani dost času, ale je to hrozně fajn si občas třeba tancem úplně vyčistit hlavu," usmívá se Eva Aichmajerová.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz