Zpravodajství

Princ William se bude ženit, ale ještě o tom neví

Princ William se bude ženit, ale ještě o tom neví
Zdroj: Korzo

Přestože od sňatku věčného následníka britské trůnu prince Charlese s jeho dlouholetou přítelkyní Camillou Parker-Bowlesovou ještě mnoho času neuplynulo, obyvatelé ostrovní říše zatoužili po další královské svatbě.

Navzdory tomu, že o možném termínu oficiálního spojení prince Williama (24) se stejně starou přítelkyní Kate Middletonovou panují dosud pouze dohady a spekulace, obchodní řetězec Woolworth už nehodlá déle čekat. Připravil totiž řadu upomínkových předmětů, jež zachycují podobenky mladého páru u příležitosti jejich imaginárního sezdání. Portréty kandidáta číslo dva na královské žezlo zdobí, jak bývá zvykem, nejen šálky, talíře a vlaječky, ale také předměty, které si oblíbila zejména mladá generace. Třeba podložky pod myš nebo mobily.

Podle londýnských médií majitelé sítě obchodních domů věří, že jejich nabídka zaujme veřejnost a počítají, že jim vynese 10 milionů liber (asi 420 milionů Kč). Vůbec prý nezáleží na tom, kdy se princ William a Kate skutečně vezmou. O Britech je známo, že jsou hraví a mají smysl pro humor a absurditu. Tak proč by se zrovna tento nápad neměl mezi nimi ujmout...

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz