Zpravodajství

Milující ztracený otec a neposedný syn

Milující ztracený otec a neposedný syn

V seriálu Ztraceni vystupují bratr se sestrou, manželé či otec se synem. Nikdy ale nejde o klasické harmonické vztahy. Ani Michael Dawson a jeho syn Walt spolu nevycházejí bez problémů. Jaké životní osudy za sebou mají herci, kteří je hrají?

Walt (Malcolm David Kelley) je typický neposedný kluk, který má zvláštní talent na vyvolávání problémů, a tak si kvůli němu jeho otec Michael (Harold Perrineau jr.) musí občas dělat vrásky. Vypadá to, že pouto mezi nimi je opravdu křehké, což má ovšem velmi vážné důvody. Jaké je skutečné pozadí jejich vztahu i jejich minulé osudy, to se dozvíte v jednom z příštích dílů seriálu.

Otec: Harold Perrineau jr. alias Michael Dawson
Představitel Michaela, Harold Perrineau jr., se narodil 7. srpna 1963 v newyorském Brooklynu. Příjmení Perrineau zdědil po své matce - jeho rodiče se totiž nikdy nevzali. Na konzervatoři vystudoval nejen herecký, ale i hudební obor a záhy se také uplatnil u filmu. Na rozdíl od většiny svých seriálových kolegů měl už v době začátku natáčení Ztracených za sebou pár větších rolí. Zahrál si třeba v televizní minisérii Oz, v romantickém filmu Chilli, sex a samba vedle hvězdné Penélope Cruz nebo - a to ho proslavilo určitě nejvíc - ve všech dílech kultovní trilogie Matrix. Aby však nebyl navždy zaškatulkovaný jako trochu upovídaný pilot Link z Matrixu, nechal si hned po dokončení natáčení ostříhat své, pro tento třídílný film typické, dredy. Co se týče jeho soukromého života, je ženatý s dlouhonohou plavovlasou kráskou Brittany - bývalou modelkou a příležitostnou herečkou. S ní má také dcerku Auroru Robinson. Právě Brittany se mihne i ve dvou epizodách seriálu Ztraceni - například jako dívka oznamující Hurleymu jeho výhru.

Syn: Malcolm David Kelley alias Walt Lloyd
Malcom David Kelly je sice bezkonkurenčně nejmladším členem herecké party, přitom má však snad nejpohnutější osudy. Narodil se 19. května 1992 v kalifornském Bellflower. Svou matku, která ho poskytla k adopci, nikdy nepoznal. Prvních jedenáct měsíců svého života strávil čekáním na adoptivní rodinu. Nakonec si ho vybrali manželé Kellyovi, kteří mu hned dva měsíce poté stejným způsobem opatřili i sestřičku Sydney. Malcolm se začal u filmu uplatňovat už od svých pěti let, a tak není divu, že má dnes na svém kontě pěknou řádku rolí, kterou by mu mohl závidět leckterý starší kolega. Zahrál si v mnoha seriálech (např. Soudkyně Amy), objevil se ve videoklipu Snoopyho Doga i v několika reklamách. Úspěšný je ale i v jiných směrech. Navzdory své zatím spíš průměrné výšce hraje rád americký fotbal i basketbal. Uspěl dokonce už i v „politickém" životě - stal se totiž studentským ambasadorem a byl vybrán na cestu po Velké Británii, kde reprezentoval Spojené státy americké.

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz