Zpravodajství

Zbavte domov deprese

Na vaší chmurné náladě se nemusí podepisovat pouze nepříjemná podzimní šeď. Zkuste se rozhlédnout po svém domově - jak je to dlouho, kdy jste naposledy malovali? Máte nábytek ještě z dob vaší babičky? V tom případě to chce razantní změnu.

Starý nábytek, zašedlé zdi, šedivá podlaha. To všechno může mít vliv na vaše depresivní stavy. Vzhledem k tomu, že na podzim bývají lidé více doma než venku, budete mít i vy více času se svým obydlím něco udělat.

Pokud nechcete investovat do nového nábytku, nebo máte po babičce krásné starožitné kousky, jež za nic nasvětě nedáte z ruky, stačí váš prostor vyplnit barevnými doplňky. Je už na vás, zda zvolíte jeden odstín, nebo jich nakombinujete více. Pokud ale hodláte své obydlí zútulnit, zapomeňte na tmavé barvy. Černou, hnědou nebo šedivou použijte pouze v kombinaci s jasným kontrastním odstínem. 

Pokud se chystáte malovat nebo tapetovat, nebojte se barev. Regál s bílou barvou vynechte a raději si rozmyslete, jaký odstín bude slušet vaší kuchyni, jaký koupleně a která barva by vás skolehlivě uspala ve vaší ložnici. 


 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz