Zpravodajství

Pumpy vykrádají falešní bodyguardi

Pumpy vykrádají falešní bodyguardi

Ne vždy, když přijdou dovnitř čerpací stanice muži v uniformách bezpečnostní agentury, mají pracovníci obsluhy důvod k radosti. V Praze řádí gang, jenž si vydělal v převlecích za bezpečnostní ochranku přes 250 miliónů korun.

Zdroj: TV Nova

Scénu podobnou jako z placení falešnému číšnikovi zažili pracovníci jedné z pražských čerpacích stanic. Nejprve si přišla pro peníze jedna ochranka, po dvou hodinách si o finanční sumu řekli další bodyguardi. Ti první byli ale falešní, ošálili tak nic netušící obsluhu.

Policie je pachatelům na stopě. Kriminalisté varují, že hrozí další podobné kousky vykutálených zlodějů.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Krátká zpráva

Česko dalo Ukrajině helikoptéry a tanky, uvedl americký ministr

Ukrajinská armáda nedávno od Česka dostala bojové helikoptéry, tanky a raketové systémy. Po pondělním telekonferenčního jednání se spojenci to řekl americký ministr obrany Lloyd Austin. Hlavním tématem schůzky byla další vojenská pomoc Ukrajině, uvedl portál Defense One.

Píše se na Deník.cz