Zpravodajství

Gang zlodějů aut dopaden

Gang zlodějů aut dopaden
Zdroj: TV Nova

Severočeská policie obvinila skupinu šestnácti lidí, která k nám z Německa dovezla osmadvacet kradených aut a dva motocykly. Ukradené vozy zloději rozebírali na součástky a postupně je rozprodávali. Během šesti měsíců si prý gang přišel na 18 milionů korun.

Skupina nejprve ukradené auto odstavila na odlehlém místě poblíž hranic. Následně ho pravděpodobně na jiných značkách převezla do Čech. V připravené garáži se pak auto rozebralo.
Vše se provalilo ve chvíli, kdy si němečtí policisté všimli toho, že se v lesích objevuje stále víc odstavených aut. Přímo na jednom takovém místě zatkli i hlavního organizátora a předali informace české policii.
Levné náhradní díly se u nás prodávají stále daleko častěji, majitelé aut neodradí ani hrozba toho, že součást za méně peněz může poškodit i celý motor.
Obviněnému gangu za dovoz kradených aut hrozí až dvanáctileté vězení. 

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz