Zpravodajství

P!nk dostane v Sazce platinu

Americká zpěvačka P!nk u nás frčí, a to natolik, že dosáhla u svého aktuláního alba I´m Not Dead na platinu za více než 6 000 prodaných nosičů. Ocenění si převezme 13. prosince osobně před zraky svých příznivců na pražském koncertě v Sazka Areně.


Aktuální album P!nk obsahuje hitovky jako Stupid Girl, Who Knew nebo novinku U-Ur Hand.

Zpěvačka u nás 13. listopadu zazpívá podruhé, nicméně oproti prvnímu vystoupení tentokrát Prahu potěší plným koncertním programem. Poslední zprávy sice neuvádí žádnou předkapelu, stále se ale mluví o Daře Rolins.

Americká divožka a majitelka Grammy za píseň Trouble vedle současných singlů odehraje i největší hity z předcházejících alb. Pražský koncert je poslední zastávkou evropského turné, zpěvačka se následně vrací domů na Vánoce.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden kvůli krizi s kojeneckou výživou použil zákon z války

Americký prezident Joe Biden kvůli nedostatku kojenecké výživy uplatnil zákon o obranné výrobě vzniklý za korejské války v roce 1950. Umožňuje nařídit firmám výrobu nezbytnou pro bezpečnost USA. Zároveň povolil armádě najímat civilní letadla pro dopravu kojenecké výživy ze zahraničí. Kritický nedostatek dětské výživy způsobilo únorové uzavření největší továrny v zemi kvůli dvěma podezřelým úmrtím kojenců na bakteriální infekci.

Píše se na Deník.cz