Zpravodajství

Obchod se propadnul do pivnice

Obchod se propadnul do pivnice
Zdroj: TV Nova

Tragikomická scéna se mohla proměnit ve skutečné neštěstí. Obchod s potravinami v Krivanoch na východním Slovensku se doslova propadl do pivnice, která je pod ním. Sesunula se kompletně celá podlaha, naštěstí se však nikomu nic nestalo.

V inkriminované době totiž v budově nikdo nebyl. Spekuluje se o tom, že majitel suterén přestavoval na diskotéku. Statici zjišťují, zda v domě nedošlo k nepovoleným stavebním úpravám.

"Je to pro každého hrozné, přijít do práce a vidět něco zcela jiného, než nač je člověk zvyklý. Kdokli tu mohl být zasypaný," uvedl starosta obce. Škoda překročila dva miliony slovenských korun.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz