Zpravodajství

Vlasta Horváth křtil druhé album

Druhá česká SuperStar na svém druhém albu radí "Do peří nefoukej". Vlasta stejnojmennou desku pokřtil před zraky svých přátel, chystá ale ještě několik drobnějších křtů pro své fanoušky.


V klubu ale pokračovala veselá zábava. Ali Amiri si povídal s kolegy ze trojky, s Bárou Zemanovou a Romanem Lasotou. Na baru seděla Laďka Něgrešová a davem se sem tam mihl Filip Jankovič nebo Míša Nosková s přítelem.

Zakousni se do svého Horvátha
Vlasta na křtu, jemuž asistoval muzikálem Golem unavený Karel Svoboda, zahrál zhruba půlhodinovou ochutnávku ze své nové desky a za odměnu dostal ohromný dort z vrchu ozdobený fotografií z alba Do peří nefoukej. Ti, kdo se nechali na dotr pozvat, se mohou směle chlubit, že se zakousli do Vlasty Horvátha.

Křest pro fanoušky
Do klubu Theatro by se všichni Vlastovi příznivci nevešli, druhá SuperStar prot chystá ještě několik drobnějších křtů pro své fanoušky. "Plánujeme sérii asi čtyř nebo pěti koncerů, které by zároveň měly být živými křty," upřesnil Vlasta. Předskakovat mu bude dívčí kapela Gazely.

Koukám na trojku

Třetí řadu Česko hledá SuperStar Vlasta sleduje, jeho vítěz Tereza Najdekrová ale už vypadl. "Teď je mým favoritem David Spilka," prozradil nám Vlasta a jedním dechem dodal, že už je dost težké hodnotit. "Všichni, kdo tam zůstali, mají šanci vyhrát."

Sebekritika je vlastností králů
"Nechci zůstat stát na jednom místě. Kdybych to udělal, tak mě to přestane bavit a vykašlal bych se na to," komentuje Vlasta své plány. S novým CD je spokojený, ale jeho vize s další deskou je udělat zase krok vpřed a pokud bude tak velký jako mezi jeho debutem a aktuální deskou, bude to jen a jen dobře.

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz