Zpravodajství

Zuzana Belohorcová: Už je na čase mít dítě!

Zuzana Belohorcová: Už je na čase mít dítě!
Zdroj: Korzo

Zpěvačka a moderátorka Zuzana Belohorcová (30) má už éru pózování pro erotické časopisy a moderování lechtivých pořadů za sebou. Půvabná dlouhovlasá blondýnka si uvědomuje, že biologické hodiny jsou neúprosné, celkově změnila životní styl. Dokonce zcela vážně uvažuje o založení rodiny.

„Na dítě už mám věk, kdybych měla superpartnera, rozhodně bych do toho šla," prohlásila.
Pro příští rok proto chystá velké životní změny. Hodlá se usadit natrvalo v Praze a navíc nechce v novém bytě žít sama.

„Momentálně nemám stálého partnera, ale věřím, že do budoucna budu mít po svém boku nějakého správného muže. Nechci ale, aby tato moje slova vyzněla nějak zoufale. Naopak, já jsem momentálně velmi spokojená a užívám si svobodu," prohlásila s úsměvem.

Zuzana věří ve šťastnou náhodu, inzerát na seznámení by si nikdy nepodala. Její vyvolený by prý měl být pohodový mladý muž, o pár let starší než ona. Zuzka by navíc byla ráda, kdyby měl smysl pro humor, protože by nevydržela s nikým, kdo by ji nudil.

„Hlavně ale očekávám, že mě budoucí partner podrží i v momentech, kdy se mi třeba něco nebude dařit. Takové chvíle, kdy na člověka padne splín a potřebuje se vypovídat, má každý. Na druhé straně jsou i veselé situace, kdy je krásné být s někým, koho také potěší," zamyslela se nad svými požadavky na ideálního partnera.

Zuzana zároveň odmítla, že by její vyvolený musel být majitelem tučného konta v bance. „Ne, to rozhodně ne. Vadí mně, když někteří novináři automaticky podezírají mladé ženy z podobných úmyslů, zjišťuji ale, že je to ale asi vděčné téma. Já žiju sama už sedm let a jsem naprosto soběstačná. Všechno si financuji z vlastních prostředků a snažím si za své peníze vybudovat místečko na slunci. Moc mě mrzelo, když se o mě několikrát psalo, že mě zajímají pouze muži z vyšších vrstev. Určitě to není žádné pravidlo," konstatovala.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz