Zpravodajství

Beckham chce trénovat Cruisovy děti

Beckham chce trénovat Cruisovy děti
Zdroj: Korzo

S jedinečnou nabídkou místo tradičního daru se vytasil během svatby Toma Druide s Katie Holmesovou britský fotbalista David Beckham, který byl i se svou manželkou Viktorií mezi mnoha váženými svatebčany.

Navrhl ženichovi, že pokud to dovolí jeho časový harmonogram, bude zdarma učit jeho jedenáctiletého adoptivního syna Connora a jeho o dva roky starší sestru Isabellu fotbalovým finesám. Nejde zřejmě o planý slib. Poté, co přišel o funkci kapitána anglického národního týmu, se proslýchá, že se ho chce zbavit rovněž klub Real Madrid. Pak by na trénování dorostu filmové celebrity měl dost času, zvlášť když několikrát opakovaně naznačil, že má v úmyslu přenést své aktivity do Los Angeles.
Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Krátká zpráva

Severní Korea hlásí "pozitivní trend" v boji proti covidu, případy horečky klesají

Státní média v Severní Koreji dnes oznámila “pozitivní trend“ ve vývoji epidemie covid-19. Poprvé za téměř 10 dní, od doby, kdy Severní Korea přijala opatření v boji proti šíření nákazy, klesly denní případy "horečky" (jak je toto onemocnění v zemi oficiálně označováno) pod 200 000 případů. Prvního nakaženého Severní Korea přiznala 12. května a v současné době eviduje zhruba 2,5 milionu nakažených. Se symptomy onemocnění už zemřelo skoro 70 lidí.

Píše se na Deník.cz