Zpravodajství

Druhý Nejbr Hip Hop Mix nadělí jednadvacet kousků

Label Nejbr zastupuje hip hopovou komunitu a jako takový loni vydal kompilaci toho nej z tuzemské a slovenské scény. Už loni nebylo možné některé tracky sehnat někde jinde a letošní CD slibuje ještě větší exkluzivitu.

Loňský Nejbr Hip Hop Mix vtěstnal na jednu desku "the best of"  z českého a slovenského hip hopu. Album číslo dvě má mít jednadvacet songů a řadu z nich byste nenašli nikde jinde, neboť byly nahrány exkluzivně pro Nejbr.

Výběrovka pootevírá dveře budoucnosti, protože obsahuje několik věcí z připravovaných alb například od Mojí Reči, Indy a Wiche, Zveriny, Nironica a Wiche. Na desce zazní několik remixů i pár hlasů přesahujících české a slovenské hranice. Představí se třeba Berezin aka Deni B - ruský rapper známý ze skupiny P13, který je momentálně na sólo dráze. Nejbr k desce slibuje speciální překvapení, tak si to nenechte ujít.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz