Zpravodajství

Avril Lavigne ve filmu

Avril Lavigne ve filmu
Zdroj: Sony BMG

Rebelka Avril Lavigne se poprvé autorsky podepsala pod filmem. Její stopa není však tentokrát herecká, nýbrž hudební, skladatelská. Avril totiž napsala titulní píseň pro dobrodružný fantasy film Eragon.

Skladba Keep Holding On je prvním novým singlem této úspěšné a populární zpěvačky od roku 2004. Tehdy vyšlo její dosud poslední řadové album Under My Skin. Písnička má slušný hitový potenciál a zapadá do kvalitní tvorby, kterou talentovaná Avril Lavigne produkuje a se kterou již tradičně sklízí úspěchy v rádiích.

Příběh filmu vychází z úspěšné stejnojmenné knižní předlohy autora Christophera Paoliniho. Hlavní postavou je mladík Eragon, jehož osud je spojen s drakem, Eragon proniká do světa kouzel a tajemných sil, aby zjistil, že on sám má moc zachránit i zničit Impérium. V roli Eragonse představí Ed Speleers, další postavy ztvární mj. Jeremy Irons, John Malkovich, Christopher Egan a Djimon Honsou. Film se do našich kin dostane 14.prosince.

Zpěvačka nebo herečka?
Avril Lavigne debutovala jako herečka v americkém klubovém snímku režiséra Richarda Linklatera Fast Food Nation, jenž měl premiéru 20. listopadu. Avril právě dokončila natáčení dalšího filmu, kriminálního dramatu The Flock s Richardem Gerem v hlavní roli.

Naproti tomu nové studiové album připravuje Avril na březen roku 2007. Na hudební scéně Avril debutovala albem Let Go, které uvedlo megahit Complicated. Nepřehlédnutelná byla i skladba Sk8er Boy. Druhé řadové album Under My Skin vyšlo v dubnu 2004. Obě alba u nás v prodejích přesáhla dvojnásobek platinového ocenění.

Sony BMG

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz