Zpravodajství

Robbie Williams si užívá Bongo Bong

Robbie Williams si užívá Bongo Bong
Zdroj: EMI

Věčný provokatér Robbie Williams vypouští do světa další singl ze svého nového alba Rudebox. Song se jmenuje Bongo Bong. Je to cover verze hitu francouzského propagátora world music a taktéž rebela, Manu Chaa. Svůj ke svému..

Robbie se v této pohodově rozhoupané písni ukazuje také jako zdatný francouzštinář, zvláště je třeba ocenit jeho skvělý a samozřejmě neodolatelný přízvuk!

V písničce hostuje nadějná britská popová zpěvačka Lily Allen, která vydala nedávno své debutové album Alright, Still.

Sám Robbie k písni dodává: "Nevybral jsem si tenhle song, ale ta píseň si vybrala mě. Před několika lety mi ji pár lidí pouštělo a já si vždycky říkal, že ji musím přezpívat. Na albu Rudebox přišel ten správný čas."

Robbie si zkrátka umí vybrat! Jen tak dál...

EMI
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz