Zpravodajství

Chystá se megakoncert k 10. výročí smrti Diany

Byla jako svíce ve větru, chtělo by se říci o princezně Dianě společně se zpěvákem Eltonem Johnem. Princezna se zapsala nejenom do myslí Britů svou něhou a prací pro postižené. Diana tragicky zemřela při autonehodě v Paříži v roce 1997. Její synové William a Harry chtějí v příštím roce uctít památku své matky obřím koncertem v londýnském Wembley.

Lady Di, jak jí důverně přezdívali Angličané, by se v příštím roce dožila 46 let. Na pietním koncertě by měly zazpívat i špičkové děvy světové pop music. Účast již přislíbila Madonna, Kylie Minoque i Byoncé Knowlesová.

Diana se s princem z Walesu rozvedla v roce 1996 a o rok později, 31. srpna, zahynula ve Francii se svým tehdejším přítelem Dodim Al Fayedem a řidičem při dopravní nehodě. Vyšetřování příčin nárazu automobilu do sloupu v podjezdu u mostu Alma není dodnes oficiálně uzavřeno.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz