Zpravodajství

Princ Charles nabízí svou postel široké veřejnosti

V posteli následníka britského trůnu se nyní může vyspat kdokoliv, kdo si pronajme jeho vilu ve Walesu. Že by to bylo tak snadné? Zapátrejte v paměti. Taky vám hlavou bleskla princezna na hrášku?

Princ Charles (58) se rozhodl, že v době, kdy ani on, ani jeho žena Camilla nebudou přítomni, nabídne všechny místnosti jejich nového venkovského sídla Llwynywormwood ve velšském Middfai k pronajmutí.

Místní realitní agent Les Probert dům se třemi ložnicemi, obklopený 192 akry půdy, vychvaluje do nebes: "Je to moc, moc pěkný domek, ačkoliv poměrně malý. Pokud si ho pronajmete na víkend, budete spát v téže posteli a užívat tutéž kuchyni a koupelnu jako princ Charles a Camilla. Ale následníka v posteli rozhodně nenajdete, protože termíny, kdy budou přítomni, jsou pro ně předem blokované."

Velšský domek sice stál jeden milion liber, ale zájemci o královský zážitek si budou muset ještě počkat. Princ plánuje celkovou rekonstrukci, aby dům dostal na královskou úroveň.

"Charles se ještě nerozhodl, v jakém stylu chce dům uvnitř zařídit, ale je jasné, že do té doby ho čeká ještě mnoho stavebních úprav," říká jeden z princových přátel, který sídlo navštívil.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz