Zpravodajství

Kráska z Ordinace reprezentovala Česko

Kráska z Ordinace reprezentovala Česko
Zdroj: TV Nova

První vicemiss ČR 2006 Kateřina Pospíšilová, kterou také znáte coby dceru MUDr. Čestmíra Mázla Naďu ze seriálu televize Nova Ordinace v růžové zahradě a která v seriálu už brzy opět zamíchá dějem, se 13. listopadu vrátila z Číny, kde naši republiku reprezentovala na soutěži Miss Intercontinental.

Ve finálové Top 12 se sice neumístila, ale v roce, kdy se naše Taťána Kuchařová stala Miss World a Slovenka Katarína Manová Miss Intercontinental, měla ztížené podmínky. Těsně před tím, než ulehla do postele před finálovým večerem, poslala poslední část svého deníčku:

„Stále nacvičujeme, je to dřina. Dnes jsem vstávala ve 4.50 ráno a až teď, hodně po půlnoci, půjdu spát. Před chvílí totiž skončila poslední zkouška na finálový večer. Trochu mě mrzí, že mi tu v Číně dali šerpu s nápisem Czech, tak jsem se snažila to mnohokrát urgovat, aby to změnili na Czech Republic... Tu šerpu musím nosit, kdykoliv opustím hotelový pokoj... Určitě nejsem v nejlepším postavení tím, že se finále odehrává v Asii, protože podle toho je dán i vkus porotců. Ale pro mě je důležité, abych tu zanechala kladný dojem jako reprezentantka České republiky a aby se v dalších letech nepletli v úplném nazvu naší země. Pro některé dívky jsem první člověk, se kterým se od nás setkaly..."

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz