Zpravodajství

Večírek Ulice v halloweenském duchu

Večírek Ulice v halloweenském duchu
Zdroj: TV Nova

500 natáčecích dnů a oslava svátku Halloween. To jsou dva důvody, které byly „záminkou“ k velkolepé party herců ze seriálu Ulice. Herci si pochutnali na skvělém jídle a neméně dobrém pití a hlavně měli šanci potkat se i s kolegy, s nimiž se přímo na place nesetkávají…

Na večírek v jedné útulné pražské podzemní restauraci dorazila jako první jeho moderátorka Michaela Maurerová, kterou vzápětí následovala její kamarádka Ilona Svobodová. Se slovy „pojď na má bedra" si přítelkyně padly kolem krku. „Z dnešního moderování nemám vůbec žádnou trému, už proto, že se tu všichni dobře známe," prohlásila Míša před vypuknutím celé akce. O chvíli později se na pódiu zeptala producenta Ulice a šéfa vývoje nových formátů Novy Radka Bajgara na to, který z pěti set natáčecích dnů byl nejnáročnější. „Těžké byly jen ty první dny, všechny ostatní byly skvělé," odpověděl s úsměvem. Na večírku se objevil vedle řady herců třeba i režisér Dušan Klein. Bylo zajímavé sledovat, že se seriálové páry mnohdy držely při sobě, a tak Ilona Svobodová seděla u stolu s Ondřejem Pavelkou a Jana Bernášková zase klábosila s Michalem Zelenkou.

Sonda: Máte rádi herecké večírky?
Hana Maciuchová
, představitelka profesorky Miriam Hejlové
„Na podobné akce sice nemívám většinou moc času, ale když už se na ně dostanu, vždycky si je užívám!"

Václav Mareš, představitel Dalibora Lišky
„I když z večírků odcházívám brzy, mám je rád. Díky nim mám totiž šanci promluvit si i s těmi kolegy, s nimiž se při natáčení nesetkávám."

Šárka Ullrichová, představitelka Zuzany Hrubé
„Miluju je pořád víc a víc! Tady v Ulici se totiž čím dál líp známe a jsme už v podstatě jako jedna velká rodina. A pak není divu, že naše party jsou čím dál dekadentnější."

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz