Zpravodajství

Chantall Poullain koupíte za 400 tisíc

Chcete mít doma herečku Chantall Poullain, moderátorku Lejlu Abbasovou, nebo miss Helenu Houdovou? A co byste pánové řekli na Saudka? Pozdě! Šanci jste měli o víkendu, dnes už jsou všichni prodáni za 300 a 400 tisíc.


Miss Helena Houdová a moderátorka Lejla Abbasová uspořádaly exkluzivní dražbu svých fotografií. Ty nafotil Jan Saudek. O podobizny krásných dam, mezi nim třeba režisérka Olga Sommerová, herečky Eva Holubová, Ivana Chýlková, Chantal Poullain, Marta Issová, manažerka Veronika Přikrylová, plavkyně Yvetta Hlaváčová, spisovatelka Irena Obermannová a zpěvačky Tonya Graves a Zuzana Smatanová, se pral i ministr zahraničí Alexandr Vondra.

Celá akce měla podpořit projekt Medela, jež vybírá peníze pro africké a jihoamerické děti. A záměr se zdařil. Krásné dámy vynesly projektu 800 tisíc korun!

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Německem otřásá skandál. EU volá po sankcích proti bývalému kancléři

Bývalý německý kancléř Gerhard Schröder se zřejmě brzy objeví na sankčním seznamu Evropské unie v souvislosti s válkou na Ukrajině. Požadavek se ozývá z Evropského parlamentu. Důvodem jsou silné vazby, které Schröder má na Rusko a jeho prezidenta Vladimira Putina. Zřejmě i z tohoto důvodu přišel o některé finanční výhody, které doposud měl. Spolkový sněm mu vzal všechny výhody s výjimkou renty a osobní ochranky.

Píše se na Deník.cz