Zpravodajství

Zakladatel Pink Floyd plánuje Prahu

Legendární Pink Floyd, kteří loni v červenci ožili kvůli jedinému koncertu v rámci Live 8, k nám sice nepřijedou, ale jejich zakladatel už má pražskou Sazka Arénu ve svém hudebním diáři.

Roger Waters, bývalý člen kapely Pink Floyd, na svých internetových stránkách zveřejnil seznam koncertů a je mezi nimi i Česká republika.

Datem "D" je pro Prahu 13. duben příštího roku. Ačkoli Rogersovo vystoupení ještě český pořadatel nepotvrdil, sám interpert už avizuje, že prodej lístků bude zahájen v půlce prosince. Tento zpěvák a skladatel, podobně jako při svém prvním pražském koncertě, pravděpodobně přijede se svými sólovými věcmi i kousky z éry Pink Floyd.

Kapela poprvé svolila
Své poprvé nyní zažívá i celá kapela Pink Floyd. Dosud na jejich skladby nesměl nikdo sáhnout. Až nyní vydala skupina Pink Floyd souhlas s použitím samplu ze své skladby, a to švédskému producentu a dýdžejovi Ericu Prydzu, jež má na svědomí taneční pecku roku 2004 Call On Me. Prydz hodlá použít kousek legendární skladby Another Brick In The Wall.

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz