Zpravodajství

Sympaťák Tomáš snídá u internetu

Pokud máte při pohledu na fotku Tomáše Matušky pocit, že toho chlapíka odněkud znáte, máte dvě možnosti - buď jste ho zahlédli ve Snídani s Novou, kde obsluhuje internet a povídá si s diváky po telefonu, nebo jste nedávno navštívili nějakou rock and rollovou akci.


Dovedete si představit, že jednou týdne musíte být v pět ráno v práci? Určitě, říkáte si.  Některým z vás běžně začíná pracovní den v tuto nemilosrdnou hodinu. Teď k tomu ale připočtěte dobrých 160 kilometrů, čili dvě a půl hodiny v autě a dostanete se k číslu půl třetí. A to je čas, kdy musí náš internetový moderátor Tomáš Matuška, který bydlí v Trutnově, vyrazit z domova, aby vám mohl ve Snídani s Novou rozdávat úsměvy.

Kromě práce na Nově moderuje i mnoho společenských a sportovních akcí, je managerem mistrů světa v akrobatickém rokenrolu a trenérem úspěšného sportovního oddílu akrobatického rokenrolu ReBels team. A pokud byste Tomáše rádi někde potkali live, udělejte si výlet do Trutnova. Zrovna v sobotu 9. prosince byste jej potkali na mezinárodní soutěži v Akrobatickém rock and rollu, která se uskuteční ve sportovní hale ZŠ Komenského.

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz