Zpravodajství

Hádej kdo? Přece Indy a Wich

Dva kluci z ulice se na své nové desce ptají Hádej kdo? My to nevíme a vám to možná po poslechu alba dojde. Čtyři roky očekávaná novinka slavných Indyho a Wiche je tu!

Po více jak čtyřleté odmlce se na scénu vrací ti, kteří stáli na začátku nové éry se svým úspěšným debutem "My3". Indy a Wich, "kluci ze štrýtu", přichází se svou novinkou "Hádej kdo...".

Deska je o více jak čtyři roky starší, stejně tak celá kapela.
Na právě vyšlé desce najdete šestnáct věcí, na kterých se kromě Indy a Wích podílel i jejich dlouholetý kamarád, stínový člen kapely La4, dále slovenští Vec, Rytmus, Ego, nebo objev z Blavy H16. Z českých jmen se na albu objevují členové PSH - Orion a Wladimir 518, každý ve svém vlastním tracku nebo nový mladý MC Idea z projektu IdeaFatte.

Album je produkčně více autorské, obsahuje méně klasického samplování, více syntetiky, rozmanitější rytmika... stále si ale drží náladu Indy a Wich. Pokud byste o desku stáli, neváhejte, neboť je v původním nákladu dle slov Nejbru už nyní defacto vyprodaná.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz