Zpravodajství

Ignorujte konfekci!

Tak zní motto projektu Prague Free Fashion Weekend. A že je safra výstižné! Chcete-li se nechat odít do té nejryzejší alternativy, vyrazte o tomto víkendu do experimentálního prostoru NoD.Roxy. Bude se vám tam vážně líbit!!

Již tento víkend (2. - 3. prosince) se prostor NoD.Roxy v Dlouhé 33, Praha 1, promění v netradiční tržiště, na kterém svou práci představí přes třicet módních designérů, šperkařů a alternativních obchodů s módou. Vy, jako návštěvníci, budete mít jedinečnou možnost vyzkoušet si a koupit modely, které jsou jindy jen těžko k sehnání.

Prague Free Fashion Weekend je progresivní projekt s ambicemi stát se centrem současné originální módy, zaměřen zejména na mladou generaci. Snaží se zviditelnit práci mladých českých návrhářů a originální vintage modely.

Dalším přínosem celého projektu by mělo být zesílení komunikace a spolupráce mezi jednotlivými tvůrci na úroveň jiných evropských metropolí. První Prague Free Fashion Weekend proběhl již v dubnu tohoto roku a obrovský zájem návštěvníků přiměl jeho organizátory opakovat akci vícekrát do roka.

Krom prezentace tvorby jednotlivých tvůrců je připraven také doprovodný kulturní program. Například v sobotu v 18:00 hodin se bude konat divadelní vystoupení Rozkoše bez rizika, organizace zabývající se prevencí a léčbou AIDS a jiných sexuálně přenosných chorob. Ve 20 hodin je na programu módní přehlídka těch nejlepších modelů.

Po celou dobu se prostorem bude linout hudební produkce, o kterou se postarají Dj Ghonzáles, nababu, Wojtusaak, Cocojammin sound systém a Dj Yukimura.

Začátek sobotního mumraje je v jednu odpoledne. Vstup je volný. Tak vzhůru!

INVERZE

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz