Zpravodajství

Mikulášská pro všechny hodné pejsky

Máte doma šikovného pejska? Pak právě pro vás je určena již tradiční mikulášská akce. Mikuláš, Andělíčci a samozřejmě také Čerti budou zkoušet dovednosti všech pejsků. Za odměnu jsou přichystány dobroty jak pro zvířátka, tak pro páníčky…


V sobotu 2.12.2006 od 11:00 hodin se v Helppes - Centru výcviku psů pro postižené (Praha 5 - Motol) bude konat již tradiční „Mikulášská pro všechny hodné pejsky." Účast na této velkolepé akci přislíbily nebeské bytosti - Svatý Mikuláš, Andílek a také pekelník - Čert.

Mikuláš bude chtít předvést, co se pejsci za rok naučili. Nikomu nic neodpustí, jenom malým štěňátkům. Nejvíce ho prý zajímá, jestli si umí pejsci na povel sednout, dát pac nebo zaštěkat básničku. Jako každý rok si všichni můžou zasoutěžit o mňamkové ceny. Nebudou chybět soutěže ve vrtění ocáskem i aportování buřtů aj.

V rámci programu je naplánováno také zajímavé vystoupení asistenčních psů. Občerstvení pro všechny věkové kategorie zajištěno. Očkovací průkazy pejsků vezměte s sebou. Zápisné je dobrovolné. Bude použito na výcvik asistenčních psů. Těší se na vás Asistenční psi z Helppes.

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz