Zpravodajství

Ples pro debutantky

Koncem listopadu v jednom z luxusních pařížských hotelů konal již šestnáctý tradiční a velice prestižní ples debutantek, mladých dívek z prominentních rodin, které jsou při této příležitosti oficiálně uvedeny do společnosti.

Mezi nejznámější debutantky v kategorii „potomek hollywoodských hvězd" letos patřila například Hannah Olivennesová, dcera britské herečky Kristin Scott-Thomasové (např. Hořký měsíc, Zaříkávač koní), dále dcery americké filmové hvězdy Andie McDowellové či vnučky herce Steva McQueena.

Z vysokých politických kruhů byly uvedeny také dvě vnučky Michaila Gorbačova, dcery italského premiéra Silvia Berlusconiho či neteře amerického prezidenta George Buse.

Své zástupkyně měly i rody sportovců a sportovních donátorů. Na plese se představily dcery patrona závodů formule 1 Bernieho Ecclestonea. Za spisovatelskou obec tam byly pravnučky Ernesta Hemingwaye.

Nadpozemsky krásné róby všech zúčastněných jako obvykle pocházely z dílen těch nejpřednějších světových návrhářů. Zajímavostí je, že výtěžek z plesu jde, rovněž jako obvykle, na boj proti rakovině a AIDS.

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz