Zpravodajství

Sáhněte si na luxusní bouráky

Cadillac, Lamborghini, Maserati, Rolls-Royce, Aston Martin - to jsou značky vozů, kteří mnozí znají pouze z filmových pláten, nebo specializovaných časopisů. Nyní si na takové skvosty můžete sáhnout, a to dokonce na jednom místě! Zveme vás do světa luxusu, vůně kůže a lifestylových značek zvané mmotion06.


Libujete si v luxusních vozech, motorkách a exkluzivních značkách? Právě tyto věci spojil dohromady veletrh mmotion06. Přízemí pražského Veletržního paláce zaplnily desítky aut těch nejvěhlasnějších značek a každá firma se snaží předvézt šperk své kolekce. Na své si zde jistě přijdou sběratelé. Některé vozy byste na čských ulicích potkali jen těžko.

Klenotům motoristického světa samozřejmě odpovídá cena vystavovaných vozů, která začíná na šestimístné cifře. Vystavovatelé také mají oči na stopkách. I z neparného škrábance se stává firemní kalamita.

Druhý ročník neobvyklého veletrhu bude pokračovat do soboty. Pokud se do Prahy do té doby nedostanete, jistě si nenechte ujít jeho třetí ročník. Však nemusíte všechny ty nablyskané věci kupovat. Stačí potěšit své oko a vychutnat si vůni kůže a lesk karosérií.

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz