Zpravodajství

Legenda jménem Queen ožívá...

Legenda jménem Queen ožívá...
Zdroj: EMI

Tedy alespoň co se hudby týče. Ne že by to tak úplně potřebovali. Queen milují přeci všichni. Nyní se však dostanou na taneční parket. Bez tanečních remixů se v dnešní době obejde totiž už jen málo kdo.

Queen je znovu královnou diskotékových parketů. Jen před několika týdny tomu svou taneční úpravou napomohlo duo Blank & Jones, které si u příležitosti vydání výběrové desky Freddieho Mercuryho "Lovers Of Life, Singer Of Songs" pohrálo s jeho hitem "Love Kills". Tenhle song ale není první zremixovanou věcí.Tanečních podob se dočkal i jeden z velkých hitů této legendy "Another One Bites The Dust".

Celé dílko dvojice Blank & Jones, které bylo během listopadu rozesláno mezi DJe po celé Evropě, brzy vyjde i na prodejním singlu. Jmenuje se Queen vs. The Miami Project a prozatím lze vybírat z osmi různorodých verzí. Tu radiovou namíchal Cedrig Gervais a Second Sun.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česko dalo Ukrajině helikoptéry a tanky, uvedl americký ministr

Ukrajinská armáda nedávno od Česka dostala bojové helikoptéry, tanky a raketové systémy. Po pondělním telekonferenčního jednání se spojenci to řekl americký ministr obrany Lloyd Austin. Hlavním tématem schůzky byla další vojenská pomoc Ukrajině, uvedl portál Defense One.

Píše se na Deník.cz