Zpravodajství

Kelis, hip-hopová princezna z Harlemu

Kelis, hip-hopová princezna z Harlemu
Zdroj: EMI

Sedmadvacetiletá čokoládová kráska vydala v srpnu již své čtvrté album, které se jmenuje Kelis was here. Nejen že tu Kelis byla, ona tu stále je a zdá se, že i dlouho bude. Po pilotním singlu Bossy je tu další single perlička jménem Lil Star.

První ochutnávka "Bossy" sice neudělala takovou díru do světa, jako její dřívější hity "Trick Me" či "Milkshake", leč taneční remixy k této písni v létě duněly na nejedné z diskoték.

Nyní Kelis přináší další téměř pětiminutovou novinku z názvem "Lil Star". Jedná se o chytlavý duet, na kterém Kelis sekunduje i stále více populární soulový zpěvák Cee-Lo. Zajímavé je, že podklad písně pochází z jednoho z hitů country zpěváka Kennyho Rogerse.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz