Zpravodajství

Sámer Issa nakupuje dárky v sexshopu

Sámer Issa nakupuje dárky v sexshopu
Zdroj: Korzo

Přáli byste se kamarádit s idolem dívčích srdcí, zpěvákem a finalistou druhé řady soutěže Česko hledá SuperStar Sámer Issa? Pak byste možná byli překvapení, co by vám dal Sámer k Vánocům. Když totiž neví, jaký má svým přátelům koupit dárek, zajde do sexshopu. Má to prý celou řadu výhod…

...dárky se tam prý dají nakupovat v klidu i vysloveně na poslední chvíli. „Minulý rok, když jsem před Vánoci už naprosto nevěděl, co mám koupit, zašel jsem právě tam a velice jsem tím potěšil svého manažera. Je totiž těžké vybírat dárky pro lidi, kteří všechno mají, chce to něco originálního a sexshop jich má dost," libuje si Sámer.

Se smíchem pak prozradil, že svému manažerovi tehdy koupil nafukovací pannu, aby měl v zásobě rezervu na doby, až pro něj nastanou horší časy. K tomu navíc magické lahvičky s látkami, které dopomáhají tomu, aby sex byl ještě lepší. Dárek měl údajně mimořádný úspěch. Díky k tomu se Sámer Issa nyní objevuje v sexshopech daleko častěji.

„Mám rád sex a v sexshopech nacházím kromě možnosti potěšit přátele navíc i poučení," řekl.

Dárky Sámer ale nakupuje především pro své slečny. Dává prý ale vždycky pozor, aby dívku špatně voleným předmětem neurazil. „Musí to být v normě, žádná vulgarita. Takový dárek se nikdy nesmí mé přítelkyně nijak nepříjemně dotknout. A tak preferuju třeba krásné erotické prádlo a k tomu nějakou příjemnou pomůcku. Také záleží na způsobu předání toho dárku, nesmí to v žádném případě vyznít urážlivě. Naopak, takový dárek má říci: Dnes chci s tebou strávit kouzelný a velmi pestrý večer," zdůraznil Sámer Issa a přiznal, že při sexu rád experimentuje.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz