Zpravodajství

Gladiátoři na motorkách válcují Prahu

Gladiátoři na motorkách válcují Prahu

Praha – Pražská Sazka Arena se v sobotu promění ve starořímské Koloseum. Čtrnáct jezdců z pěti států totiž předvede jedinečnou jezdeckou show svého umění skoků na motorkách v kombinaci s výstrojí gladiátorů. A jako bonus si pro představení organizátoři připravili exhibici na sněžném skútru a tzv. back flip, který uvádějí vůbec poprvé v České republice.

Zdroj: TV Nova

Na diváky čeká jedinečný adrenalinový zážitek a show, která u nás nemá obdoby. Po obrovském úspěchu z minulého roku bylo letos jasné, že jezdci budou muset zvládnout hned dvě show za den. A sami organizátoři už teď slibují, že bouřlivější atmosféru ještě Sazka Arena nezažila a to i s ohledem na hvězdná hokejová utkání. Diváci uvidí nesmiřitelný souboj Evropa versus Amerika.

Českou republiku kvůli zranění nebude zastupovat tuzemské jezdecké eso Petr Kuchař. O akci Petr dopředu říká: „Když posoudím podle akcí, který jsem měl možnost vidět, klidně Sazku zařadím mezi nejlepší na světě. Takhle vychytanej program, s tolika kvalitníma jezdcema, jen tak někde vidět nemůžeš. Sice to není o soutěžení dvou nejlepších jezdců světa, ale je to skvělá show, kterou si maximálně užívají jezdci i diváci".

Startovací listina jezdců a show:
Austrálie - Robbie Maddison
USA - Jake Windham, Mike Mason, Dustin Miller, Justin Hoyer (sněžný skútr), Jon Guetter (terénní čtyřkolka)
Kanada - Jeff Fehr, Andy Bell, Reagan Sieg
Švédsko - Morgan Carlson
Česká Republika - Petr Pilát, Libor Podmol, Martin Koreň, David Rejsek

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz