Zpravodajství

Gladiátoři na motorkách válcují Prahu

Gladiátoři na motorkách válcují Prahu

Praha – Pražská Sazka Arena se v sobotu promění ve starořímské Koloseum. Čtrnáct jezdců z pěti států totiž předvede jedinečnou jezdeckou show svého umění skoků na motorkách v kombinaci s výstrojí gladiátorů. A jako bonus si pro představení organizátoři připravili exhibici na sněžném skútru a tzv. back flip, který uvádějí vůbec poprvé v České republice.

Zdroj: TV Nova

Na diváky čeká jedinečný adrenalinový zážitek a show, která u nás nemá obdoby. Po obrovském úspěchu z minulého roku bylo letos jasné, že jezdci budou muset zvládnout hned dvě show za den. A sami organizátoři už teď slibují, že bouřlivější atmosféru ještě Sazka Arena nezažila a to i s ohledem na hvězdná hokejová utkání. Diváci uvidí nesmiřitelný souboj Evropa versus Amerika.

Českou republiku kvůli zranění nebude zastupovat tuzemské jezdecké eso Petr Kuchař. O akci Petr dopředu říká: „Když posoudím podle akcí, který jsem měl možnost vidět, klidně Sazku zařadím mezi nejlepší na světě. Takhle vychytanej program, s tolika kvalitníma jezdcema, jen tak někde vidět nemůžeš. Sice to není o soutěžení dvou nejlepších jezdců světa, ale je to skvělá show, kterou si maximálně užívají jezdci i diváci".

Startovací listina jezdců a show:
Austrálie - Robbie Maddison
USA - Jake Windham, Mike Mason, Dustin Miller, Justin Hoyer (sněžný skútr), Jon Guetter (terénní čtyřkolka)
Kanada - Jeff Fehr, Andy Bell, Reagan Sieg
Švédsko - Morgan Carlson
Česká Republika - Petr Pilát, Libor Podmol, Martin Koreň, David Rejsek

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz