Zpravodajství

Clooney trpěl na nervy

Miláček žen a jedna z největších hollywoodských celebrit George Clooney poprvé otevřeně uvedl, že v době dospívání trpěl vzácnou nervovou chorobou, kvůli níž mu hrozilo ochrnutí levé poloviny obličeje.

"Pro teenagera, který chtěl být po všech stránkách cool, to bylo velmi skličující," připustit v rozhovoru pro německý magazín Revue. Přiznal, že právě od té doby se datuje jeho dobrý vztah s matkou Ninou.

"Je spíš nesmělá," charakterizuje ji, "ale právě její zásluhou drží naše rodina pohromadě." Plně prý chápe a respektuje jeho rozhodnutí nikdy se neoženit a zůstat starým mládencem.

Místo v manželství nachází smysl života v charitativních aktivitách, dodává populární herec. V současné době se v tomto směru angažuje ve prospěch strádajících v jihosúdánské provincii Darfúr, kde mučení, vraždění a znásilňování je na denním pořádku.

"Jsem přesvědčen, že tamní lidé si zaslouží víc mediální pozornosti než já," zdůrazňuje Clooney, který byl v listopadu podruhé zvolen sexuálně nejpřitažlivějším mužem planety.
Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz