Zpravodajství

Policie dopadla pachatele vyloupení banky

Policie dopadla pachatele vyloupení banky
Zdroj: TV Nova

Plzeň/Kolín - Pouhé čtyři hodiny trvalo než policisté dopadli lupiče, kteří měli na svědomí přepadení bankovní pobočky v Plzni. Bankoví pobočku tady v Lochotínské ulici lupiči předpadli během krátké doby už podruhé. Ozbrojené muže se podařilo chytit 150 kilometrů od místa činu v Kolíně. V jejich autě policisté dokonce našli větší část ukradených peněz.

Přepadení banky se odehrálo během několika málo minut. Těsně před uzavřením pobočky vešel do haly muž s pistolí v ruce. V té době už tady nebyl nikdo z klientů banky. Podle ředitelky pobočky nebyl pachatel maskovaný. Na hlavě měl pouze kapuci, kterou si sundal a ohrožoval se zbraní v ruce zaměstnance banky.

Vyděšená pokladní vydala lupiči více než jeden milion korun

Ten si pak hotovost odnesl a bleskově z místa činu ujel v připraveném automobilu. Mezitím, co pokladní volala policii si tmavě modrého automobilu s kolínskou poznávací značkou všimnul náhodný chodec.
Lupiči měli hned po přepadení namířeno domů, 150 km vzdáleného Kolína. Jenže tady už na ně čekala kriminálka. Teď jsou pachatelé v policejní cele a je proti nim zahájeno trestní stíhání pro testný čin loupeže. V Případě, že se podaří kriminalistům lupiče a jeho komplice usvědčit mohou si za mřížemi odsedět až dvanáct let.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz