Zpravodajství

Peter Nagy vypráví při focení aktů vtipy

Dejte si Rum and Choco. Tím vás ovšem nelákáme na exotický koktejl, spíše na zvěčněnou exotiku žen. O to se výstavou nazvanou Rum and Choco postaral slovenský zpěvák a fotograf Peter Nagy. Jeho pohled na nahé krásky můžete spatřit v pražském hotelu Absolut. Máte na to čas do konce roku.


Peter Nagy svůj fotografický talent prokazuje již delší dobu, za sebou má několik kalendářů a výstavy v Bratislavě, Praze a Vídni. Jeho specializací jsou ženské akty, vždy velmi elegantní a smyslné. Tentokrát se rozhodl za modelkami vydat až do exotických krajin.

"Na ženě mě nejvíc zaujme barva pokožky. Jsem kosmopolitní, a tak se mi velmi líbí černošky, mulatky nebo třeba i Asiatky," vysvětluje Nagy.

Gentlaman za sklem
Nechat se zachytit na aktu vyžaduje jistě notnou dávku odvahy, ale děvčata, která s Peterem spolupracovala, s tím neměla problémy. "Fotím vždy lidi, kteří jsou přesvědčeni o tom, že by se fotit měli. Jakmile vidím, že slečna váhá, jdu od toho. Nebyla by potom tak uvolněná," říká Nagy.

"Během focení jsem k ženám samozřejmě uctivý a snažím se o odlehčenou atmosféru. Třeba jim vyprávím vtipy. Jejich úsměv za to stojí," dodává.

Fotografie byly mimo jiné pořízeny také na Kubě, v Kostarice, Singapuru a v Namíbii. Cestovat do takových dálek není ale pro Petera vůbec snadné a levné vzhledem k množství techniky, kterou s sebou vozí. "Vždycky platím v letadle nadváhu," usmívá se.

Petr a Peter zapějí v Lucerně
V současnosti se Peter Nagy soustředil opět na zpívání, protože na Mikuláše připravuje velký koncert v pražské Lucerně. Zde potěší své fanoušky společně s takovými hvězdami, jako je například Jožo Ráž, Petr Janda, Petr Bende nebo Janek Ledecký.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz