Zpravodajství

Rosničky se změní v čerty

Svátek svatého Mikuáše je až za dva dny, ale už zítra můžete dostat od čerta výprask. Mikuláš, anděl a čert z Nadace Nova přivezou dětem dobroty a naše dvě rosičky Karlu Mráčkovou a Michala Jančaříka plus moderátorku a herečku Míšu Dolinovou. Kdo ví, jestli je děti v přestrojení poznají...


Trojlístek Michal Jančařík, Míša Dolinová a Karla Mráčková obdarovávají děti už deset let. Zítra tým Nadace Nova vyrazí do Klokánka na pražském Chodově. "Mikuláš je letitá tradice," prozrazuje Míša Dolinová a dodává, že pravidelný tandem Mráčková-Jančařík doplňuje buď ona nebo Jana Adámková. To podle toho, která z nich má právě volno. "Letos jedu já, ale poprvé za ty roky nebudu dělat čerta, ale anděla, protože se nesmím ušpinit na večerní přestavení v Semaforu," usmívá se Míša. 

Míša s parukou
Míša prozradila, že si kvůli andělovi bude muset vzít zlatou paruku. "Děti se mě jako čerta budou bát a nebudou se ke mně chtít přiblížit, tak jsem zvědavá," říká Karla, která se na zítřek už moc těší. Mikuláš přiveze koš dárečků a Karla k tomu přidá oblečení po svém pětiletém synovi.

Kdo ví, zda děti slavnou trojku hned poznají. "Většinou se musíme odmaskovat a pak si s dětmi povídáme," říká Míša Dolinová a dodává: "Když jste kvalitně začerněná, tak vás nepozná ani vaše vlastní matka." 

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz